• Taze
Menudo Baharat Karışımı Baharat 5oz. Soğan, Sarımsak, Kekik, Kuru Biber ve Baharatların Lezzetli Karışımı. Otantik Meksika Menudosu yap. Hava Geçirmez Yeniden Kapatılabilir Çanta. İnanılmaz Biber ve Baharatlarla.

Menudo Baharat Karışımı Baharat 5oz. Soğan, Sarımsak, Kekik, Kuru Biber ve Baharatların Lezzetli Karışımı. Otantik Meksika Menudosu yap.

değerlendirme:
₺ 149.91

Mal
Mağazada

OTANTİK MENUDO baharat karışımı-Baharat karışımımız geleneksel Meksika Menudo çorbası yapmak için vazgeçilmez bir bileşendir.PREMİUM %100 DOĞAL-gdo'lardan arındırılmış katkı maddesi içermez. LEZZET dolu-Menudo Baharat Karışımımız, soğan, sarımsak, acı biber ve baharatların lezzetli bir karışımı ile doldurulur.GURURLA PAKETLENMİŞ-Küçük partiler halinde hazırlanır ve hava geçirmez yeniden kapatılabilir bir torbada paketlenir.MEMNUNİYET SÖZÜ-Menudo Baharat Karışımınızı bizim kadar sevmiyorsanız, sorunun ne olduğunu bize bildirin ve işleri düzeltmek için elimizden geleni yapacağız; Amazing Chiles & Spices'da üstün müşteri hizmetleri ile gurur duyuyoruz.FDA Feragatnamesi : Bu ifadeler Gıda ve İlaç İdaresi tarafından değerlendirilmemiştir.Bu ürün teşhis, tedavi, tedavi veya herhangi bir hastalığı önlemek amaçlı değildir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.