• Taze
Dranixly Bambu 2-Katmanlı Ayakkabı Raf Istiflenebilir Ayakkabı Raf Depolama Organizatör için Entryway, Koridor ve Dolap, 27.2 x 11 x 13.2 (Mocha)

Dranixly Bambu 2-Katmanlı Ayakkabı Raf Istiflenebilir Ayakkabı Raf Depolama Organizatör için Entryway, Koridor ve Dolap, 27.2 x 11 x

değerlendirme:
₺ 59.97

Mal
Mağazada

【Yüksek Kaliteli Bambu Malzemeler】 Doğal bir alp bölgesinde yetişen bambuyu seçiyoruz. Doku serttir, yapı sağlamdır ve servis ömrü uzundur.Yüksek sıcaklıkta karbonizasyondan sonra, ürün su geçirmezdir ve çatlaması ve deforme olması kolay değildir. 【Güçlü ve Sağlam Kalite】 güçlü yük taşıyan, sağlam ve dayanıklı, Ayakkabı Rafının her katmanı 40 LB ağırlığını taşıyabilir.Laminatın ve braketin kalınlaşmasından sonra, tam katı bambu tahta ürünü daha sağlam ve kararlı hale getirir. 【Geniş Kullanım Yelpazesi】 Bu Ayakkabı Rafı ayakkabılarınızı tutar organized.In ayrıca, benzersiz tasarım stili çoğu için uygun hale getirir scenes.It oturma odasında veya yatak odasında kitaplık veya çiçek rafı olarak kullanılabilir ve banyoya havlu ve tuvalet malzemeleri koymak için de kullanılabilir.İsterseniz mutfak dolabına bulaşık ve çeşitli eşyalar da yerleştirebilirsiniz. 【İstiflenebilir Tasarım】 Mükemmel zıvana bağlantı tasarımı, hiçbir aletin istiflenmesine izin vermez.Ayakkabı rafı, üst ve alt çerçeveler arasına bir oluk gömülerek bağlanır.4 Katmanlı bir ayakkabı rafını istiflemek için iki raf satın alabilir veya tüm eşyalarınızı barındıracak daha fazla ünite oluşturabilirsiniz. 【Tatmin Edici Satış Sonrası servis】Dranixly, en yüksek endüstri standartlarını aşarken ve kusursuz müşteri hizmetleri sunarken eviniz için birinci sınıf ürünler sunar.Normal kullanım sırasında herhangi bir sorun veya ayakkabı rafı ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik, bizimle iletişime geçin, değiştirme veya Geri ödeme kabul edilir.Amacımız bu satın alma işleminden tamamen memnun kalmanızı sağlamaktır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.