• Taze
Modern Şehir Tarzı Yangın Merdiveni Dekoratif Raf. Bu Kurulumu Kolay Duvar Asma Rafı ile Şehir Havasını Evinize Getirin. Bu Göz Alıcı Raf, Evinizdeki Herhangi Bir Odaya Mükemmel Bir Ektir.

Modern Şehir Tarzı Yangın Merdiveni Dekoratif Raf. Bu Kurulumu Kolay Duvar Asma Rafı ile Şehir Havasını Evinize Getirin. Bu Göz Alıcı

değerlendirme:
₺ 164.55

Mal
Mağazada

raf tabanına) istediğiniz gibi 10-12 inç arasına yerleştirin.(Raflar arasında daha fazla boşluk olmasını istiyorsanız, raflar arasındaki 12 inç ölçüm boşluğunu kullanın. rafa asılmalıdır.Raf ölçüleri 11,5 x 3,75 x 27 inç (G x G x Y) - orta ve alt raflara/raflara daha uzun/daha uzun dekora uyacak şekilde daha iyi yükseklik aralığı için raf/rafları yerleştirmeyi seçerseniz yükseklik 35 inç uzunluğa kadar çıkabilir. Merdivenlerden birini (yan gidonlu) 2.Talimatlar aşağıda da verilmiştir.rafı yerleştirin ve sabitleyin. Rafı nereye yerleştireceğinize veya takacağınıza karar verdikten sonra, üst rafı duvara yerleştirin ve vidaların yerleştirilmesi gereken her iki noktayı da bir kalem kullanarak işaretleyin.Raflar arasında 10 inçlik bir boşlukla, 3. Adım 1 ve adım 2.Bu kurulumu kolay dekoratif duvar asma rafı, bu modern görünüm stili için siyah boya epoksi kaplama ile kaplanmış el kaynaklı metal çelikten yapılmıştır.raf arasında çapraz olarak uzanır.rafın sağ alt tarafına asarak çapraz olarak yerleştirin.Ürün ambalajı asılı donanım ve talimatları içerir. merdiven (yan gidonsuz) dikey olarak alt 3. rafa dikey olarak asılabilir (hangisini tercih ederseniz edin).Modern Şehir Tarzı Yangın merdiveni Dekoratif Duvar Raf (Siyah) Paket içeriği :  3 Raflar 1 (doğru kurulum için gerekli (2 vidalar her raf) 2 çapraz merdivenler, 1 dibi düz merdiven) 6 vida 6 duvar anchors Tools :  Tornavida Ölçme Teyp Pencilİnstructions : 3 Merdivenler.Lütfen ağırlığı 3-4 lbs'ye kadar tutmaya çalışın.Bu Şehir Tarzı Yangın Merdiveni Dekoratif Rafı ile herhangi bir odayı donatın ve şehir havasını evinize getirin!Oturma odanızı, banyonuzu, yatak odanızı, ev ofisinizi ve hatta seçici genç odanızı bu eşsiz modern rafla dekore edin ve konukları etkileyin. merdiveni (yan gidonsuz) dikey olarak asın. Merdivenlerden birini (yan gidonlu) üst rafın sağ alt tarafına asın, böylece üst ve 2.7'yi tekrarlayarak 3.Her iki işaretli noktanın da bir ölçüm bandı kullanılarak hizalandığından emin olun.Bu raf, kitapları, mini saksı yetiştiricilerini, fotoğraf çerçevelerini, küçük plaketleri, duvar sanatlarını, küçük mum kavanozlarını ve görüntülemek istediğiniz diğer hafif dekorları tutabilen üç ayrı raf/raftan oluşur.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.