• Taze
Weck Konserve Kavanozları 743-Şeffaf Camdan Yapılmış Weck Kalıp Kavanozları-Çevre Dostu Konserve Kavanozu-Yiyecek Depolama, Hava Geçirmez Contalı ve Kapaklı Yoğurt - 3/4 Litre Boyunda Kavanoz Seti-Set (Ahşap Kapaklı 2 Kavanoz)

Weck Konserve Kavanozları 743-Şeffaf Camdan Yapılmış Weck Kalıp Kavanozları-Çevre Dostu Konserve Kavanozu-Yiyecek Depolama, Hava Geçirmez

değerlendirme:
₺ 74.97

Mal
Mağazada

Korumak, dekapajlamak ve konserve etmek için mükemmeldir.Hava geçirmez kapak havayı dışarıda tutar, yiyeceklerin taze kalmasını ve daha uzun raf ömrüne sahip olmasını sağlar. ???? %100 MEMNUNİYET GARANTİSİ-Bir asırdan fazla bir süredir WECK, kaliteli cam kavanozlar sağlama alanında sürekli çalışmaktadır. ????ZARİF KLASİK tasarım-Geniş açılımlı Weck kalıp kavanozları, piyasadaki diğer tüm cam kavanozlardan belirgin bir şekilde üstündür; İlkel şık görünümü vintage cam kapları hatırlatırken, masanızda ve partilerinizde Weck konteyner ve cam eşyaların varlığı size arkadaşlarınızdan, ailenizden ve misafirinizden tanınmanızı sağlayacaktır.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.