• Taze
KİCHOT Tezgah Mikseri, 10.6 QT Kulplu Kase 800W Güçlü Metal Gövde Eğimli Kafalı Yiyecek Mikseri, Hamur Kancalı 6 Vitesli Mutfak Elektrikli Karıştırıcı, Düz Çırpıcı, Tel Çırpma Teli ve Sıçrama Koruması (Gri)

KİCHOT Tezgah Mikseri, 10.6 QT Kulplu Kase 800W Güçlü Metal Gövde Eğimli Kafalı Yiyecek Mikseri, Hamur Kancalı 6 Vitesli Mutfak Elektrikli

değerlendirme:
₺ 758.97

Mal
Mağazada

It çok güçlü ve hızlı.Kek, ekmek, kurabiye, pasta, kek ve gözleme yapmak için kullanın.Stand mikser ile gurur duyuyoruz ve 5 yıl garanti ile yedekliyoruz.Sıkıcı, tamirci kısmını Kichot'a bırak.Karıştırıcı en katı standarda göre üretilmiştir. ???? 【2021 Yükseltilmiş Kullanım Tasarımı】 5 kaymaz silikon emişli KİCHOT Eğimli kafa tasarımı cups.It mutfak mikserini sabit tutabilir çıkarılabilir, bir erişim portuna sahip sıçrama koruması, karışıklık yaratmadan malzemelerin eklenmesine yardımcı olur. ???? 【880 W Güçlü Motor ve 6 Hız Kontrolü】 SM-1570 N hamur karıştırıcımız 800 W saf bakır yüksek performanslı motor ve metal gövde ile öne çıkan elektrikli karıştırıcı, pasta ve pizza hamuru gibi daha ağır karışımları plastik karıştırıcılardan kesinlikle daha iyi işleyebilir.Ayrıca ücretsiz hediye olarak bir yumurta akı ayırıcı ve silikon spatula alacaksınız.Herhangi bir sorun varsa, bize ulaşın ve biz doğru yapacağız!.Yükseltilmiş planet karıştırma teknolojisi, kasenin etrafında tam bir dönüş sağlar ve malzemeleri iyice karıştırır.Küçük bir planlama, bir irade ve bir yol ile.Ellerinizi yoğurma, karıştırma, çırpma, krema ve çırpma işleminden kurtarın, böylece yaratıcılığınızı özgürce kullanabilirsiniz.KİCHOT stand mikseri, en iyi mutfak yardımcınız, güvenilir bir ortak olacak şekilde tasarlanmıştır.6 qt kase ile en sevdiğiniz malzemeleri kolayca karıştırır, yoğurur ve çırpar.Benzersiz tasarım, mutfağınızda bir sanat eseri olmasını sağlar.800w güç ve 10.Gökyüzü yapabileceklerimizin sınırı!.Çok rahat pişirmenize izin verin, ev yapımı yemeklerin tadını çıkarın. ???? 【Çoklu Aksesuar Seti】 KİCHOT stand mikseri karıştırma aksesuarlarıyla birlikte gelir : alüminyum hamur kancası, paslanmaz çelik tel kırbaç, alüminyum düz çırpıcı, 10.Diğerleriyle karşılaştırıldığında, mutfak mikserimiz 42'den fazla kek pişirmeyi veya zaman zaman 30 yumurta atmayı başarabilir.6 Quart Büyük Kapasiteli Kase】 Stand mikser kasesi, güvenli, temizlenmesi kolay ve çevre dostu olan 304 paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.