• Taze
XINXD Kelepçe-On Altında Masası Ayarlanabilir Klavye Tepsisi, Ergonomik Geri Çekilebilir Klavye Çekmece, Slayt Klavye ve Fare Platformu (Siyah)

XINXD Kelepçe-On Altında Masası Ayarlanabilir Klavye Tepsisi, Ergonomik Geri Çekilebilir Klavye Çekmece, Slayt Klavye ve Fare Platformu

değerlendirme:
₺ 275.70

Mal
Mağazada

● Masaüstü Alanından Tasarruf Edin : Bu masa altı klavye tepsisi, klavyeleri, fareleri ve diğer küçük aksesuarları masaüstünün altına yerleştirmek için daha fazla alan sağlar.Yalnızca klavyeyi kullanırken tepsiyi çıkarmanız ve kullanılmadığında içeri kaydırmanız gerekir. ● Ergonomik Tasarım : yazarken klavye tepsisini uygun bir yükseklikte tutun, bilekler, boyun ve omuzlar üzerindeki baskıyı azaltın ve iş konforunu artırın. ● Montajı Kolay : Montaj talimatları sağlanır ve klavye tepsisi ayarlanabilir klipsler kullanılarak masaüstüne kolayca monte edilebilir.Basit kurulum, masaya zarar vermez. Ağır topları ve genişletilmiş klavye slayt raylar ile donatılmış, düzgün sürme ve gürültü azaltma ● pürüzsüz Slayt Demiryolu. ● Boyut : klavye tepsisi boyutu 55 × 24 cm / 64×24 cm / 75×24cm.So satın almadan önce, masanızda yeterli alan olduğundan emin olun.Boyutu : 75 × 24 cm (29.5×9.4 inç).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.