• Taze
YueTong Tüm Metal Bahçe Aracı Organizatör, Ayarlanabilir Garaj Duvar Organizatörler ve Depolama, ağır Duvar Montaj Tutucu için Kanca ile Süpürge, Tırmık,Paspas, Kürek (4 Paketi)

YueTong Tüm Metal Bahçe Aracı Organizatör, Ayarlanabilir Garaj Duvar Organizatörler ve Depolama, ağır Duvar Montaj Tutucu için Kanca

değerlendirme:
₺ 119.70

Mal
Mağazada

【All-Metal】Her metal arka panelin boyutu 17 * 4.8 inçtir,her pakette 5 adet turuncu kauçuk hizmetçi kancası ve 6 adet siyah sabit kanca bulunur, Bahçe makası gibi garaj organizasyonu için iyi bir seçimdir.Bu 4 paket,tamamen 68 " uzunluğunda. 【Ücretsiz Montaj】Aldığınız Yue Tong duvara monte süpürge tutucusu,monte edilmiş kancalara sahip tüm bir gövde olacaktır, böylece kurulum kağıdına göre önerilen matkap boyutuyla doğrudan monte edebilirsiniz. 【Büyük Depolama】 Kalın kauçukla kaplı ayarlanabilir kancalar, alet yüzeyine zarar vermekten kaçınmaya yardımcı olur ve bahçe aletini tutamakla asmak için tasarlanmıştır.Bahçe gibi küçük aletleri tutmak için tasarlanmış sabit kancalar shears.It kulübeniz, bodrumunuz, atölyeniz, dolabınız için büyük bir alan kazandıracaktır. 【Anti-pas,Anti-aging】 Tüm malzeme demir, yüzey işleme anti-corrosion.so hem iç hem de dış avluda kullanılabilir.Güneş yanığı ve yağmur sırılsıklam yaşlandığında asla endişelenmeyin. 【Ne için Ödediğinize Değer】Metal plaka tahtası ve metal kancalarla,ağır bir ağırlığa ve ağır hizmete sahiptir,tabii ki, paketi aldığınızda hayal kırıklığına uğramayacaksınız, çünkü bu ürün neredeyse iade edilmiyor.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.