• Taze
Kaş düzeltici jilet 12 parça çok fonksiyonlu erkek ve kadın yüz jilet yüz kırpma jilet kaş fırçası makas cımbız aracı paslanmaz çelik saklama çantası katlanabilir.

Kaş düzeltici jilet 12 parça çok fonksiyonlu erkek ve kadın yüz jilet yüz kırpma jilet kaş fırçası makas cımbız aracı paslanmaz çelik

değerlendirme:
₺ 26.97

Mal
Mağazada

[Özellikler] Keskin kaş kesme makası ve benzersiz cımbız Makas tasarımı zarif ve keskindir.Cımbızlar, enkazı kolayca kesebilen ve depolama kolaylığı için katlanabilen eğimli ve düz kafalı iki tasarıma sahiptir. [Kullanım] Önce yüzdeki saçları tıraş etmek için bir kaş düzeltici kullanın ve kaşların konturlarını çizmek için kaşları kullanın.Saçları kesmek ve uzun kaşları kesmek için kaş düzelticiyi kullanın ve ardından saçları çıkarmak için farklı kaş cımbızları kullanın.Kaş klipsi, kullanım sırasında ağrıyı ortadan kaldırmak için sıkıca tıkanmış ve hafifçe eğimlidir. [Malzeme] Bu kaş düzeltme seti yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve paslanmayacaktır.Sap plastikten yapılmıştır. [Çok fonksiyonlu] 12 parçalı kaş düzeltme seti, kaş düzeltici, kaş kalemi, kaş fırçası, kaş düzeltici, kaş düzeltici, etc.It güzel kaşlar için tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. [Ergonomik tasarım] Yay şeklindeki kaş düzelticiler kaşlarınıza daha kolay uyum sağlar Alet günlük depolama ve seyahat için çok uygundur. [Kullanım] Önce yüzdeki saçları tıraş etmek için bir kaş düzeltici kullanın ve kaşların konturlarını çizmek için kaşları kullanın.Saçları kesmek ve uzun kaşları kesmek için kaş düzelticiyi kullanın ve ardından saçları çıkarmak için farklı kaş cımbızları kullanın.Kaş klipsi, kullanım sırasında ağrıyı ortadan kaldırmak için sıkıca tıkanmış ve hafifçe eğimlidir.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.