• Taze
Lahana Turşusu, Lahana Salatası ve Sebzeler için Lahana Parçalayıcı ve Dilimleyici. Üç Paslanmaz Çelik Bıçak ve Sap. Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir. Polonya'da yapıldı!

Lahana Turşusu, Lahana Salatası ve Sebzeler için Lahana Parçalayıcı ve Dilimleyici. Üç Paslanmaz Çelik Bıçak ve Sap. Bulaşık Makinesinde

değerlendirme:
₺ 89.97

Mal
Mağazada

Üç özel olarak tasarlanmış, değiştirilebilir ve süper keskin paslanmaz çelik bıçak, ince, ince kesimler için fabrikada ayarlanmıştır.Plastik gövde, kolay parçalama ve dilimleme için bir sap ile.Çok hızlı parçalama, üçlü bıçak etkisi ile dilimleme.Ömür boyu garanti.Garantili kalite, kusurlu ise ücretsiz değiştirme!.Bulaşık makinesinde yıkanabilir.Durulanması, bakımı ve saklanması kolaydır.Temiz ve basit bir görünüm sizi aldatmamalıdır.Lahana öğütücülerinin yüzyıllardır üretildiği Polonya'da üretildi.Bu parçalayıcı üç süper keskin paslanmaz çelik bıçağa sahiptir ve etkili bir mutfak aleti için doğru boyuttadır.Lahana hızlı parçalama için de yeşil yapraklı sebzeler, havuç, elma, patates ve benzeri gibi kullanılabilir.Kesikler ince.Salatalarınız ve lahana salatalarınız kısa sürede hazır olacak.Ve en iyi yanı-motor gürültüsü veya elektrikli bir mutfak robotunun çok sayıda parçasının kapsamlı bir şekilde yıkanması yok.Bulaşık makinesi kullanın veya musluğun altında durulayın.Üç çok keskin özel olarak tasarlanmış ve değiştirilebilir paslanmaz çelik bıçak, tıkanmadan çok kısa sürede büyük miktarda sebzenin işlenmesinde son derece etkilidir.Lahana salatası veya salatanızı yapma hızıyla hoş bir şekilde şaşıracaksınız.Öğütücünün genişliği bütün bir lahana kafasına uyar.ÖMÜR BOYU sınırlı GARANTİ!Öğütücüler herhangi bir şekilde arızalıysa, ücretsiz olarak bir yedek göndereceğiz.1.25 boyut 17 x 6 x.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.