• Taze
13 Paket Dolgulu Altın/Gümüş Metal Halka Guard ile 4 Boyutları Spiraller,Görünmez Halka Boyutu Ayarlayıcı Set için Gevşek Yüzükler, Halka Guard, Yüzük Sizer, Erkekler ve Kadınlar için Fit Yüzükler, 2 Stilleri(Gümüş + Şeffaf)

13 Paket Dolgulu Altın/Gümüş Metal Halka Guard ile 4 Boyutları Spiraller,Görünmez Halka Boyutu Ayarlayıcı Set için Gevşek Yüzükler, Halka

değerlendirme:
₺ 142.20

Mal
Mağazada

【Altın Dolgulu Metal Halka Koruması】 Küçük Halka Koruyucuları-Bunlar çocuk yüzükleri, kadın yüzükleri için en iyisidir.2,5 mm'ye kadar olan sapları takın. Orta Halka Koruyucuları-Kalın bantlı bir kadın halkası veya normal erkek halkası için.2.75 mm'den 4 mm'ye kadar olan şaftlar için uygundur. Büyük Halka Koruması-Kalın bantlı erkek halkaları veya ekstra geniş bantlar.7 mm'ye kadar veya daha yüksek saplar takın.3 Adet ile birlikte her boyutta,toplam 9'luk paket. 【Spiral tasarım】 Düz boru ve yuvarlak boru olan 4 boyutta spiral tasarım halka boyutu ayarlayıcısı vardır; Dış çap 2mm yuvarlak, 5mm yuvarlak, 3mm düz, 5mm düz, her parça 10 cm uzunluğundadır, bu halka boyutu ayarlayıcısı büyük boy halkanızı daha küçük hale getirecek, farklı kalınlıklar ve stiller farklı halkalarınız için uygundur. 【Premıum Materıal】 Gevşek halkalar için koruyucular dayanıklı ve Uzun Ömürlüdür,Altın Metal Halka Korumalı 2 Stil Halka Boyutu Ayarlayıcı Seti ve cildinizde herhangi bir rahatsızlık yaratmayacak şeffaf yumuşak silikon malzeme,neredeyse görünmez ve gerçekten aramadığınız sürece yüzüğünüzde belirgin değildir. 【Yaygın Uygulamalar】 Halka koruma redüktörlerimiz, gevşek halkalarınızı kolayca ayarlamanıza,özellikle büyük veya ağır halkalarda,yeniden boyutlandırmak zorunda kalmadan sabit ve iyi bir kullanım deneyimi elde etmenize yardımcı olur,böylece ayarlayıcıları takarken herhangi bir kaza konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. 【Ne dahil】Saklama kutusunda 9 Paket Dolgulu Metal Halka Koruması (Küçük Orta Büyük),4 Paket Halka Boyutu Ayarlayıcısı (Spiral tasarım,4 farklı boyut) alacaksınız.Bu Halka Boyutu Ayarlayıcı seti, her halka için bantların nasıl özelleştirileceğine ilişkin bir talimat kılavuzu içerir.kullanmanız için yeterlidirler ve farklı stiller çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.Renk : Gümüş + Şeffaf.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.