• Taze
Hipiwe Şarap Şişeleri Etiketi Şarap Rafları için Yeniden Kullanılabilir Şarap Mahzeni Etiketleri Çift Taraflı Şarap Şişesi Asılı Etiket Etiketleri (200 Paket)

Hipiwe Şarap Şişeleri Etiketi Şarap Rafları için Yeniden Kullanılabilir Şarap Mahzeni Etiketleri Çift Taraflı Şarap Şişesi Asılı Etiket

değerlendirme:
₺ 38.97

Mal
Mağazada

DURABLE DAYANIKLI ve YENİDEN kullanılabilir-Bu şarap etiketleri,normal kağıttan daha dayanıklı, ancak çevre dostu, kalın, yüksek kaliteli plastikten yapılmıştır.Kuru silme işaretleyici, İşaretleyici Kalem ile tekrar kullanılabilir.(Lütfen etiketleri İşaretleyici kalemle yazınız). ✔ 200 ADET VE BOŞ VE ÇİFT TARAFLI-Tüm şarap şişesi etiketleri tamamen boştur, böylece istediğiniz her şeyi yazabilirsiniz down.It detaylı bilgi için yeterli alan var.Her iki taraf da daha kullanışlı olabilir.Artık kontrol etmek için şarabı raftan çıkarmana gerek yok.Paket dahil 200 adet, farklı amaçlar için etiketleri bol. ✔ Çoklu Amaçlar-Şarap mahzeni etiketleri, şarap koleksiyonlarınızı kolayca düzenlemenize yardımcı olur.Şarapları bir bakışta tanımlayabilirsiniz.Ev yapımı şarapları, ev yapımı şarapları, hatta elbise askıları veya canlı satış bezleri gibi evin etrafındaki eşyaları etiketlemek için harika,aynı zamanda başkalarına hediye olarak bir şişe şarap vermek için güzel bir şeyler yazabileceğiniz küçük bir kart olabilir. SIZE TEK BEDEN HERKESE UYAR-Şarap şişesi etiketlerimiz, 750ml Şarap şişeleri, bira,soda şişeleri,içecek şişeleri ve hatta daha büyük şampanya şişeleri vb.Gibi çoğu şişe boyunlarına uyacak şekilde delikli çizgilerle tasarlanmıştır. WİNE ŞARAP SEVERLER İÇİN HARİKA bir HEDİYE - Bu şarap etiketleriyle şarabınızı etiketleyebilir veya istediğiniz renkleri ve kategorileri oluşturabilirsiniz.Şarap mahzeninizi ziyaret etmek isteyen varsa, her şarap şişesini bir şarap mahzeninde bulabilirsiniz. second.It kesinlikle yardımcı oluyor.Renk : Beyaz.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.