• Taze
Manyetik Masaj Tabanlık Prim Mıknatıslar Sağlık Ayak Masajı için Ayak Ayakkabı için Erkek / Kadın Konfor Ped Mıknatıs Masaj Acupressure Tabanlık(S (35-40))

Manyetik Masaj Tabanlık Prim Mıknatıslar Sağlık Ayak Masajı için Ayak Ayakkabı için Erkek / Kadın Konfor Ped Mıknatıs Masaj Acupressure

değerlendirme:
₺ 17.91

Mal
Mağazada

Material Malzeme : yüzeyde deri, nefes alabilen, dayanıklı ve koku giderici, ortada beyaz şok emici EVA, zemin katta yüksek elastik EVA, şok emilimi ve basınç tahliyesi ile. design Benzersiz tasarım ve bilimsel olarak tasarlanmış manyetik acupressure.ter geçirmez, ferahlatıcı, havalandırmalı, shockproof.It yorgunluğu hafifletmek için ayağın basınç noktalarına ve manyetik konuma sahip tasarımdır. ♦ Kan dolaşımını iyileştirmeye yardımcı olur ve kas ağrısını azaltır.milyonlarca insan sağlık, ağrı yönetimi, artrit, karpal tünel, baş ağrısı, refleksoloji lenf düğümleri için manyetik terapi kullanıyor kan dolaşımını artırmaya yardımcı olabilir ve yatıştırıcı ağrı kesici sağlayabilir. ✔ Kemerinizi destekleyin, yorgun ayaklarınızı rahatlatın.mıknatıs, işadamları veya pratik yapmak için zaman bulamayan insanlar için ideal olan ayakları daha fazla masaj yapabilir ve rahatlatabilir. ◆ Tam boy kokusuz tabanlara masaj yapan Unisex shiatsu.Terapist ayakkabıları pahalıdır, bu nedenle kendi acupressure noktalarınızı oluşturmak için bu kolay tabanlıkları kullanın.rahat esnek tabanlık, yorgun ayak ağrılarını canlandırır.Bu terapötik ürün sevilen biri veya kendiniz için mükemmel bir hediye olabilir.Boyutu : S (35-40).

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.