• Taze
Titan Parlak Renk Poli 210 T Araba Kapak Sedan için 186-202. Su geçirmez, UV Koruma, Çizilmeye Dayanıklı, Sürücü Tarafı Fermuarlı Açılış. Camry, Accord ve Daha fazlası için uygundur.

Titan Parlak Renk Poli 210 T Araba Kapak Sedan için 186-202. Su geçirmez, UV Koruma, Çizilmeye Dayanıklı, Sürücü Tarafı Fermuarlı Açılış.

değerlendirme:
₺ 209.85

Mal
Mağazada

186-202 İnç Uzunluğundaki Sedanlar için Su geçirmez Araba Kılıfı.Accord, Altima, Fusion, Malibu ve Daha fazlasına uyar.210 T Polyester Dış Tabaka, Su Yalıtımı için Poliüretan Tabaka, UV koruması için Alüminyum Kaplama ve Çizilmez İç Kaplama ile üretilen LW 210 T, Elemanlara Karşı Olağanüstü Koruma Sağlar.Kapak açıkken Araca Kolay Erişim için Sürücü Tarafı Fermuarlı Kapı.Kapat ' ı Yerden Devam Kapağına Ek Askıları.Alt kısımdaki Güvenlik Halkalarından Geçirilecek Kilitli 7 Ayak Kablosu içerir.Çok çeşitli otomobiller için su geçirmez, dayanıklı ve yüksek dereceli kapaklar üretiyoruz.Araba kapaklarımız göz alıcı tasarımı, kaliteli malzemeleri ve sağlam yapıyı birleştirir.Hafif Poly 210 T Serisi, imza şeridi ve kanıtlanmış sicili ile çığır açan orijinal otomobil kapağımızdır.Jet Black Poly 210 T Serisi, fark edilen cesur kontrastla stili artırıyor.Ve Birinci Sınıf Çok Katmanlı PEVA Serimiz daha fazla koruma, daha fazla dayanıklılık ve hatta daha fazla biblo sunar.Titan dünyasını keşfedin ve sizin için doğru araba kapağını bulun.Takviyeli dikişlere sahip hafif polyester bileşimi.Parlak birincil ve mat şerit elemanlı ikili Ton tasarımı.Araç modeli kategorisine göre evrensel uyum ölçümleri.Kapak kumaş testi, su geçirmezlik derecesi için gereken minimum değerin iki katı olan 2000mm yüksek kolonda sertifikalandırılmıştır.ISO / IEC 17025 Akredite Laboratuvar.

detaylı bilgi

Müşteri seçimi

bilgi

Tüm ziyaretçilerimiz için en iyi indirim ve teklifler. Diğerlerinden önce tüm yeni teklifleri almaktan çekinmeyin.